Youtube Kanalımızı Eleştiriyoruz

69 / 100

Bugün senin için, hiçbir grubun yada firmanın yapmaya cesaret edemediği Youtube kanallarını eleştirmeyi köşeye bırakın, toz kondurmazlar ama bizler cesaretli davranıp, Youtube Kanalımızı Eleştiriyoruz.

Genel

Bu kanalı kurduğumuz andan itibaren sürekli olmasa bile, en azından haftada 1 izleti içeriği çekiyor ve Youtube‘a yüklüyoruz. Bu yüklediğimiz izletileri, sosyal medyamızda ve ölü de olsa Discord sunucumuzda paylaşıyoruz. Bu paylaşımlara genellikle yorum gelmese bile, en azından izlenebildiğini bilmek bizleri cidden mutlu ediyor diyebiliriz.

Bu kanaldaki izletileri insanlara sunmak için, sadece ekran kaydı almak yetmiyor. Bizde bu ekran kayıtlarının ana amacını izleti içinde anlatmaya çalışacağız. Eğer becerebilirsek bu sayede, işlerimizi daha iyi sunmaya çalışacağız. Aynı zamanda, izletileri artık günlük olarak sunmaya gayret etme planlarımız var.

Eleştri

Kanalın içine ne ses ve ne müzik var. Bu sorunu bir an önce aşmaya çalışmamız gerekiyor, insanlara sıkıcı izletileri izletmek bizlere yakışmıyor. İyi oyunlar veya oyun yamaları yapmak istiyorsak, mutlaka seslere ve müziklere özen göstermemiz gerekiyor, aksi halde izlenmeler bir anda dipleri görebilir. Kanalımızın yerin altına gitmesini hiç istemediğimiz için, bunu çözmeye çalışacağız.

Logomuzu bazen izletiye koymayı unutuyoruz, bu yüzden çalınmasını kolaylaştırıyoruz. Bu sorun için, yakında gereken önlemleri almaya başlıyoruz. Önlemimiz ise, o izletilerde olan logomuzu, en baştan aktif bir şekilde sunacağız. Yani OBS programında resimin olduğu yerdeki yere bir tıka basmaya bakar ama unutunca, iş çok kötü oluyor.

Bu youtube kanalımızda neden kendi seslerimiz yok, çünkü bizim ekipte mikrofon kullanan kişi yokta ondandır. En kısa zamanda bu sorunu çözeceğiz, en kısa çözüm ekibimizde telefon olan arkadaşımıza izletiyi izlettirip, kendi düşüncelerini aldırmak olacak ama PES 2013 Dream Field oyun yamasını her zaman konuşma olmadan yayımlanmaya devam edecektir.

İşlerimiz dedik ama sadece oyunlardan ibaret olmadığımızı en yakın zamanda sizlere sunmaya çalışacağız. Bu sayede, bizler hakkında tam anlamıyla bilgiler almaya çalışacaksınız ve ilk olarak en yakın zamanda, Skillsite üzerine bir izleti çekeceğiz.

Son

Şimdilik bizden bu kadar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir