Star Angel

68 / 100

Bugün sana uzun zamandır hayallerini kurduğum ve doğru düzgün bir şekilde sistematik olarak ele almadığım Star Angel hakkında yazacağım, hazırsan yazıya geçeceğim.

Giriş

Remake Oyun – Örnek Oyundur

Bu sistemin ana adı Star Angel değil aslında bu isim Dünyada yayımlanacak bir adıdır ve gerçek adıysa Akuma no Hoshi Game Console‘dir. Bu sistemin adları böyle ama içindeki sistemi şimdi yazmam doğru olmaz, sonuçta teknoloji sürekli gelişiyor ve oyunlarda öyle ama bu sistemde oyun oynamak daha keyifli olacağını düşünüyor ve ekliyorum, asla oyunda ne reklam ve ne de DLC saçmalığı olacaktır.

Sistemin yapım amacı eski oyunları günümüze uyarlamaktan daha fazlasını yapmasını sağlayacak ve bu makinede oyun yüklemek, oyun silme, kayıt aktarma, oyun geliştirme ve özelleştirme gibi seçenekleri olacak ve tabii ki internette içinde yer alacaktır.

Oyun Türleri & Oyun Boyutları

Zelda – Örnek Oyun

Oyun konsolunda olacak türler, Macera, Yarış, Savaş, Simulasyon, Zeka, Masa, Açık Dünya, Hayatta Kalma, Remake ve Remix oyun türleri olacak. Battle Royale türü gibi içi boş olan oyun türleri yer almayacaktır ve o türü aslında ben bir oyun türü olarak görmüyorum.

Oyunların boyutları en az 100 MB ve en çok ise 12 GB olarak seçilmiştir. Bu oyunları indirmeyi kolaylaştırmak için yapacağım ve böylelikle oyun konsolundaki oyunları indirmek ve oynamak gerçekten zaman kazanacaksın. Oyunlar 2 boyutlu veya 3 boyutlu olarak oynayabilmek mümkün olacaktır.

Materyaller

Örnek Oyun Konsolu

Diyeyim ki, bu oyun konsolu çıktı ve almak istedin. Oyun konsolunu almak için oyun konsolu satan bir mekana gittin ve aldın. Oyun konsolunu alınca, 1 adet bölge kiliti olmayan Star Angel, 2 adet KonqiJoy (joystick – 8 tuşlu), 1 adet batarya, 1 adet kullanma klavuzu, 1 adet Markette kullanman için anahtar ve 1 adette 80 IN 1 oyunu.

Oyunlar ise, hem fiziksel olarak satın alarak ve hemde sistemin marketinden indirebilir olarak sunulacaktır. Oyun konsolundaki 80 IN 1 başta kilitli olacak ama onu aktifleştirmen için bir düzine kod girmen gerekecek ama bu kodu ancak satın aldığında sana verilen kodla markette alış-veriş yapman şart, yoksa o oyun paketini açamazsın.

Fiyatı

Fan yapımı Dust Mite

Oyun konsolunu ve üstteki alanın 1. paragrafındakileri almak için, vereceğin para miktarı, 200 TL olacaktır ve sana verilecek olan anahtarla oyun alabilmen gerekiyor ve fiyatıysa 30TL’dir ama eğer 1 ya da 2 ay içinde almaz isen fiyatı 60TL’ye kadar çıkabilir.

2 boyutlu oyun almak istersen en az 10 TL, en çok ise 50 TL olacaktır. Eğer 3 boyutlu oyun almak istersen, en az 20 TL ve en çok ise 100 TL gibi fiyat aralığında olması çok makuldur diye düşünüyorum.

Son

Hayalime katlandığın için teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir