Sitemiz Artık İngilizce ve Rusça Konuşmaya Başlıyor

56 / 100

Yakın zamanda Sitemiz Artık İngilizce ve Rusça Konuşmaya Başlıyor ve bu sefer seni fazla çok bekletmeden yapacağız ve bu yazıda sizlere sitemiz nasıl konuşacak ve Rusça ve İngilizce anlayacak mı? Gibi sorulara da cevap vermek için, girişi bitirelim.

Yazı İçeriği

Sitemizin çevirisi, öncelikle bir eklenti olarak yapılan bir dil çevirisinden ziyade, ekibimize yeni katılmış bir arkadaşımız tarafından çevirilecek ve bu sayede çeviriler gerçek anlamda tutarlı olacak. Ayrıca blogtaki her yazıyı çevirmesini istemedik, bunun yerine en önemli yazıları veya olayları kaleme aldığımız zaman çevirisi yapılacaktır. Sitedeki diğer kısımların hepsi, tamamen diğer dillere çevirilecektir. Bu sayede, sitemizi hem Türkçe, hem İngilizce ve hemde Rusça konuşmaya başlamış olacaktır.

Sitemize Rusça veya İngilizce bir ileti yazdığın zaman, maalesef onu anlamayacak ve bu yüzden çeviremeyecek. Fakat, ekibimizdeki Rusça veya İngilizce bilen kişi veya kişiler tarafından çevirilecek ve sitemizdeki yazılan mesajınızı anlamış olacağız. Şaka bir yana, bu çeviri sayesinde çok fazla kitlelere ulaşmamıza olanak sağlayacağı için, bu adımı atmış bulunmaktayız.

Son

Şimdilik bizden bu kadar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir