Sitelerimize Bakım Yapıldı

52 / 100

Bugün .hemoloyagames.com alan adına bağlı tüm sitelerde bakım yapıldı. Bu bakımları sizler için kaleme aldık.

Yazı İçeriği

Sildiğimiz tüm sayfaların hepsine erişirseniz, yukarıdaki 404 sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sildiğimiz sayfalarımızsa, Acımasız Kutu Oyunu, Fruit Omega, Dream Field, Dream Field CMS, Matsumaru Eria ve Projelerimiz sayfaları silindi. Bu sayfaların silinmesinin sebebiyse, artık hem güncelleme gelmeyecekleri ve hemde o projelerimize yetişemediğimiz için silinmiştir.

Skillsite projemizi sildik, çünkü o proje tamamen istediğimiz gibi olmadı ve açıldıktan sonra, bir daha güncellenmediği için, hem güncelliğini ve hemde ilgimizi kaybedince o siteyi ve hemde alt alan adını da silindik.

Sitemiz içinde yer alan ve kullanılmayan gereksiz eklentilerin 5 tanesi silinmiştir. Bu silinen Karanlık Tema eklentisiydi. Bu eklenti maalesef eStar temasında yer alamayacağı için sitemizden silinmiştir.

Anasayfada ufacık düzenlemeler yapıldı ve bu düzenlemeler, sitede gezinmeyi daha fazla kolaylaştırılması içindi. Son yeniliklerin olduğu sütunlar 3’ten 2’ye indirildi ve yerini blogtan sonraya alındı. Blog’un hemen altına Sonraki Yazılar adında düğme eklenip, blog sayfamızdaki bağlantıya yönlendirildi. Son projeler kısmıda sitemize göre güncellendi.

Son

İletişim kısmını daha sonra yapacağız diyerek, girişi bitirelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir