Rijitsu Eleven Hakkında Ne Düşünüyorum

62 / 100

Uzun zamandır, başlıktaki proje hakkında bilgi vermekten yada yazı yazmaktan kaçmıştım ama bugün cesaretimi toplayıp, bu yazıyı yazmaya karar verdim. Bugünün son yazısı “Rijitsu Eleven Hakkında Ne Düşünüyorum?” olacaktır, diyerek girişi bitiriyorum.

Yazı İçeriği

Projeye Sen de Yap, Sen de Gönder sloganıyla başlamıştım ve güzel bir teması vardı, bu temasını kaldırabilsin diye Buddypress ve yazı gönderme eklentileriyle kurdum. Ayrıca siteden çok fazla beklentim vardı ve tutacağına o kadar inanmıştım ki, bazı sorunları görememiştim. Bu sorunları yüzünden tutacağı varsa bile, artık tutmaz. Rijitsu ismini çok fazla lekeledim ve siteyi kapatmıştım.

Bu projeyi kapattıktan kısa sonra zaten Rijitsu‘da hiçbir işi yolunda gitmedi ve çok geçmeden siteyi ve ona bağlı olan tüm alan adlarını kapatmıştım. Projeyi kapattığıma zehir gibi pişmanım ama bir gün o projeyi yeniden dirilteceğim ve bu sefer, adam akıllı 16 yaş üstü insanlarla iş yapacağım ve asla çoluk çocuk bulundurmayacağım.

O sitedeki resimlerin öne çıkan görsel boyutları yine eskisi gibi 1176×474 ebadında olacak ve yine WordPress+Buddypress kullanacağım. Yazıları eskisi gibi siteden eklenecek, yani asla bir içerik eklemek için, panele girmen gerekmeyecektir. Bu sefer ana odak noktası sadece yerli yapımı oyunlar olacak. Dileyen herkes kendi oyununu ekleyecek ve bu sefer juri falan koymayacağım.

Sitedeki oyunları yayıma vermeden önce, antivirüs taramalarından geçirilecek ve oyunları inceleyeceğim. İnceleme sebebim, oyunun düzgün çalışıp, çalışmamasını görmektir. Daha sonra o oyunu aktifleştirip, siteye koyacağım. Fakat, bazı kurallar olacak ama o kuralları siteyi açınca karar vereceğim.

Son

Şimdilik benden bu kadar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir