PES 2013 Dream Field’ın İlk Ligi Tamamlandı

61 / 100

Bugün uzun zamandır, PES 2013 üzerine yaptığım Dream Field yamamdan güzel bir haberim var ve bu haberim ise, PES 2013 Dream Field’ın İlk Ligi Tamamlandı‘dır. Bu haberi verirken, nasıl çalıştığımı da sana anlatmaya çalışacağım.

Yazı İçeriği

Bu takımları hazırlarken, öncelikle takımların ambleminden başladım. Amblemlerini tamamlayınca hiç hız kesmeden formalara geçtim. Takımların ilk formalarını, hazırlarken amblemin renklerine yakın veya birebir olması için, uğraştım ama ikincil formaları biraz farklılık açısından, renklerini ve tasarım stillerini değiştirerek yaptım. Takımların kalecilerini ise, genel olarak formalara yakın olmayacak şekilde düzenledim.

Takımda yer alan tüm oyuncuları teker teker adlandırdım ve adını değiştirmediklerimi Bağımsız Oyuncu yaptım. Daha sonra o takımın oyuncularını düzenledim, eğer bir takımda kız varsa, o kız oyuncularının saçına öncelik veririm. Arkasından tüm oyuncuların değerlerini bol keseden veriyorum (izletideki değerler geçicidir) ve arkasından, mevkiilerini, yüzlerini (genelde varsayılan yüz) ve saçlarını değiştiriyorum.

Bu verileri Düzenle ekranından yapıyorum ve o takım tamamlanınca oyunu kaydedip, kapatıyorum. Böylelikle oyun bu verileri kaydetmiş olur, önce OBS‘yi ve daha sonra PES 2013‘ü açarım. Daha sonra yaptığım takımı kendime seçerim ve yapay zekaya ise, sondan önceki takımla maç yaparken kayda alırdım ve maç ve kayıt bittiğinde, o takımın son dokunuşunu yaparak, tamamlarım.

Son

Şimdilik benden bu kadar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir