OSGameClones Sitesi Nedir?

Bugün sizler için çok güzel bir siteden bahsedeceğiz ve bugünün konusuysa OSGameClones Sitesi Nedir? Diyerek girişimizi tamamlıyoruz.

Yazı İçeriği

Bu sitenin amacı, açık kaynak kodlu klon, kopya, yeniden yazımı veya araçlarını bir araya getirmekte olup, bedava bir şekilde herkese açık sunulmaktadır. Bu sitedeki her proje yaşıyor gibi iddiaları yok ama yaşayan oyunların sitesine veya github sayfasına girerek, indirebilirsiniz. Eğer derlemeniz gerekirse, mutlaka derleyiniz. Derleme işlemi, projeden projeye ve kullanılan kütüphaneye göre zorluluk derecesi değişmektedir. Bu sitedeki projelerden bazıları gerçek anlamda, eski oyun türlerine sizleri doyurabilecek bir yapıya sahiptir ve bu sayede dilediğiniz oyunu seçer ve keyfinize bakarsınız.

Sitenin kullanımı biraz karışık ama birazcık okuyarak giderseniz, dilediğinizi bulmakta hiç zorlanmazsınız ama hiç okumadan girerseniz, saniyeler içinde kaybolmanız an meselesidir. Buradaki projeleri indirip, fikirler aldığınız için bu yazı asset kategorisinde yer almasına neden olmuştur?

Son

Bugünlük şimdilik bizden bu kadar.

Site: https://osgameclones.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir