Masao no Bouken Yetişemeyecek

67 / 100

Bugünün ilk yazısını sana kötü bir haber ile başlamak zorunda kaldık ve muhtemelen 08 Eylül 2020 gününe Masao no Bouken Yetişemeyecek, peki bu oyun neden yetişemiyor. Girişi bitirip, sana ondan bahsedelim.

Yazı İçeriği

Masao no Bouken‘in gecikmesinden en az senin kadar bizde çok usandık ama daha iyi bir hikaye ve grafiklerini oturtmadan, bölüm içeriklerini tamamlamadan sana yarım yamalak bir oyun sunmak istemediğimiz için, son kez oyunu erteliyoruz.

Bu ertelemenin affı olmaz biliyoruz, bu yüzden daha kaliteli bir hikaye yazmamızın bilincinde olduğumuz için, sana en iyi hikayeyi anlatmaya çalışacağız. Hikayeyi anlatmak için, diyalog yöntemini kullanacağız ve bu diyalogları hem eğlenceli ve hemde gerçekçi tutmaya çalışacağız, bu sayede sende hikayeyi severek oynayacaksın.

Oyunun çıkmasını geciktiren şey aslında sürekli grafiklerine kafamızı takmış olmamızdı ve sürekli bir yerlerini cilalamaya gayret ediyorduk, tabii ki atladığımız bir nokta vardı. Oyunun diğer içeriklerini pas geçiyorduk ve böyle olunca da, oyun ister istemez ertelenmek zorunda bırakıyordu.

Yeni Çıkış Tarihi;

  • 09 Kasım 2020 – Japonya (Windows)
  • 12 Aralık 2020 – Avrupa (Windows)
  • 01 Ocak 2021 – Türkiye (Windows)

Son

Şimdilik bizden bu kadar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir