League of Legends: Wild Rift

17 / 100

Eskilerden beri oynanan bu rekabet ve strateji tabanlı PC oyunu artık mobil ve konsolda!
League of Legends 2009‘da çıkmış ve bu zamana kadar bir sürü güncelleme alarak oyuncuları kendine çekmiştir ayrıca oyunun P2W yani Pay To Win Olmamasıda oyuncuları kendine çeken bir faktördür. Peki Wild Rift Nedir?

Wild Rift

Wild Rift League of Legends‘in mobil ve konsol versiyonudur, açıklayacak olursak League of Legends‘deki bütün her şey en baştan oluşturularak mobildeki ve konsoldaki oyuncularada kolaylık sağlamak için birazcık değişikliğe gidilen bir oyundur. Örn. Harita düzenlemeleri & Şampiyon Yetenekleri.

Oyunun çıkışıyla beraber oyunda sadece 40 tane şampiyon yer alacağı söylentileri ortalıkta geziniyor fakat buna ne biz bir şey diyebiliriz, ne de diğer haber sayfaları.

Wild Rift’te Kesinleşen Şampiyonlar

Haydi gelin şampiyonların bir listesine bakalım; Ashe, Blitzcrank, Braum, Yasuo, Camille, Dr. Mundo, Ezreal, Fiora, Fizz, Garen, Gragas, Janna, Jax, Jhin, Jinx, Lux, Malphite, Master Yi, Miss Fortune, Nami, Nasus, Olaf, Orianna, Shyvana, Soraka, Teemo, Tryndamere, Twisted Fate, Vayne, Vi, Xin Zhao, Ziggs ve Zed.

Kesinleşen Şampiyonlar Bunlar. Sayarsanız bir şey fark edeceksiniz burada 33 şampiyon var, Ama sadece bunlar çıkacak diye bir şey yok oyunun çıkışıyla beraber şampiyonlar eklenebilir fakat bir şey diyemiyoruz her şey oyunun çıkışıyla beraber belli olacak.

Son

Şu anda Google Play Store‘de Ön Kayıt yaptırabilirsiniz. İyi Günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir