Hemoloya İsmi Hakkında Ne Düşünüyorum?

57 / 100

Hemoloya İsmi Hakkında Ne Düşünüyorum? sana bunun üzerine kendi düşüncelerimi kaleme alıyorum ve bu isimi verdiğime pişman mıyım veya değil miyim, hepsini bu yazıda okuyacaksın.

Yazı İçeriği

Hemoloya ismini aslında ekibi kurduğum dönemindeki ilk ortağının önerisiydi ve o zamanki gruptaki herkes bu isme onay verdi ve ben de bu ismi koydum ve alan adını aldım ve dile kolay 10 ay boyunca bu siteyi ve projeyi büyütmeye çalışıyorum ve gerçekçi düşüncelerimi söyleyecek olursam, ilk başta bu isme çok bağlanamadım ve hatta koyduktan sonra, çok pişman oldum ve bu ismi değiştirecek daha iyi bir isim ile ekibin önerisine çıkartamayınca, bu isim kaldı.

Ben isimlere çok takılan birisi değilim ama ülkemde bir şirket yapacak olursam, her zaman akılda kalıcı olmalı olmasını düşünmeye başladım ve bu isim ise gerçekten akılda kalıcı değil, hala ezbere yazamıyorum. Çünkü bu isim zor ve uzun toplam kelime sayısı 8 ve bir de games girince 12 oluyor ve bir çok seosal firmaları veya akıl hocalarımın verdikleri sınırlara çok yakındır ve onların sınırlarıysa 14‘tür.

Gelecekte

Bu ismi çok sevdiğimi söylemeyeceğim, üstteki düşüncem hala şu anda bile geçerliliğini koruyor ve güzel isim bulana kadar, sürekli sesli düşüneceğim ve sağlam bir isim bulunca bu ismi uzatmayacağım. Ayrıca bu isimin alan adının son kullanma tarihiyse, 16 Kasım’dır. Bu tarihe kadar, isim bulmam gerekiyor ve senin aklına güzel bir isim önerisi gelirse, çekinmeden yaz.

Yeni isime geçince Masao no Bouken‘den önceki oyunlar, o isime göre güncelleme alsa bile Hemoloya Games adı kalacaktır. Masao no Bouken ise, sadece Rijitsu ismini koruyarak, telif hakkını o yeni firmanın üzerine göre güncellenecek. Eğer oyun çıkmaya az kala yeni ismi bulamazsam, Steam sayfasında, Ayhan Gazi Gülcü üzerine yayımlarım ama ekipçe beraber yapacağım sonraki tüm oyunların hepsini o yeni isimde yayımlayacağım.

Son

Şimdilik benden bu kadar.

4 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir