Hemoloya Games Neden Açıldı?

64 / 100

Bugün sana biraz kendimizden bahsedeceğiz, bugünki konumuzsa Hemoloya Games Neden Açıldı? diyerek yazıyı bitireceğiz.

Yazı İçeriği

Bu yazıyı aslında siteyi açtığım veya wordpress’e geçtiğimiz gün yazmamız gerekiyor idi ama yine de bu yazıyı şimdi yazacağız. Hemoloya Games‘ı kurmamızın asıl amacı eski oyunları günümüze göre farklı bir tatla yeniden yapmak isteğimizden dolayı bu ekibi kurduk.

Eski oyunlardan kastımız, NES veya FC döneminde çıkan yani 1983 yılından başlayan ve günümüzde hala devam edebilen bir oyun konsoludur ama bizim hedef aldığımız yıl aralığıysa, 1983 ile 1995 yıllarıdır. Bu yıllarda o konsola çıkan tüm resmi oyunlar gerçekten iyiydi, en azından daha oynanabilir.

Genellikle hedeflediğimiz oyun türleriyse; macera, puzzle, rpg, yarış ve platform şeklindedir. Oyun türleri kısa gibi gözükse bile, çıkartacağımız oyunların uzunluğunu göze alırsak, bu oyunları severek oynayabileceğinize inanıyoruz.

Son başlığına geçmeden önce oyunlarımızın grafik tarzları genellikle anime veya pixelart şeklinde sunulacak, böylelikle sizlerin dileklerine göre oyunlarımızı yapmaya çalışacağız.

Son

Kısa kesecek olursak, eski zamanlarda çıkan oyunları günümüze göre farklı bir tatlar katarak yeniden yapmak istiyoruz ve bugünlük şimdiden, bizden bu kadar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir