Hayalimdeki Anime: Dream Field

51 / 100

Bugün sana tamamen kendi hayalimdeki animemden bahsedeceğim ve bu animenin adı Dream Field‘tır. Seri toplam 50 bölüm olup, 2 sezondan oluşacak ve yazı içerisinde detaylıca anlatmaya çalışacağım.

Yazı İçeriği

Dream Field serim ilk baş Elmas Ordu FC kapanmak üzereyken, Mehmet Kingx takımı kurtarmak için, ilginç ama değişiklik bir teklif sunar. Bu teklif ise Ayhan Gazi Gülcü‘yü takımda oynatmasını sağlamaktı ve bu teklif başarılı olunca, bu takım Türkiye Kupası’na katılır ve tüm Türkiyedeki takımları yener. Bu yenmenin ardından bir ödül kazanır, en iyi ve kaliteli oyuncu! ödülü olur.

Hikaye kabaca üstteki gibi olur ve bu hikayeyi tamamlamak için, toplam 19 maç yapar. Bu maçların hepsi bir önceki takımdan daha zorlayıcı olur ve rakipleri geçmek için, takımın veya kendisinin kullanacağı özel yeteneklere borçlu olacaklar. Bu özel yetenekleri kullanmazsa, rakibi geçemeyecek ve kupayı kazanamayacaklarını bildikleri için, mecburen kullanacaklar.

Serim grafiksel olarak Inazuma Eleven: Ares no Tenbin serisine oldukça çok fazla benzese bile, oyundaki skillerin efektleri bana has olacak ve gerçek mekan olan yerler ise, seriye sırıtmadan eklenecektir. Oyuncuların görünümleri, her oyuncuya özel olacak ve asla tekrara düşürmeyeceğim.

Serinin müziklerini en ünlü bir müzisyen ile çalışmayı planlıyorum ve seslendirme işlemini de aynı şekilde. Aksi halde serim, iyi sonuçlanamaz ve kötü olursa, tutma şansı olmaz ve tutma şansı varsa bile, o şansı tekmelemiş olurum diye düşünüyorum.

Son

Şimdilik benden bu kadar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir