Gizlilik Politikası ve Korona Banner Özelliği Kazandı

68 / 100

Sitemizi uzun zamandır eklemek istediğimiz ama sürekli ertelediğimiz Gizlilik Politikası‘nı ve o eklediğimiz eklentinin içinde bizlere de sürpriz olan Korona Banner özelliklerini kazandı. Bu özellikler hakkında sana bilgiler vermeye çalışacağım.

Yazı İçeriği

Bu satırı, Gizlilik Politikası üzerine adıyorum. Bu politikayı sizlere anlatmaya çalıştık ve sitemize bugün girdiysen, alt kısımdan ikinci sıradaki alanda bu konu hakkında bilgi almak istersen Gizlilik Politikası kısmına basarsın. Bunun dışında ister kabul edersin, istersen reddedebilirsin. Reddettiğin zaman, verilerini toplamayı bırakacağız ama yorum yaparsani, yine sizden veri toplamaya devam edeceğiz.

Bu satırıda Korona Banner için ayırıyorum. Ülkemizde ve Dünyayı etkisi altına alan Korona Virüs‘ü durdurmaya ant içen bu özellik, aslında mesajı çok basit ve etkili olmasına rağmen, çoğu akıllı(!) insanların yapmadıkları noktalara parmak basmıştır. Şimdilik bunu kapatman mümkün ama yakında kapatamaz hale getirip, senin gözüne sokmayı planlıyoruz.

Son

Sitemizi şimdilik böyle bir güncellemeyle sizleri mutlu etmeye çalıştık ve şimdilik bizden bu kadar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir