Dream Field Skilleri Nasıl Yazılıyor?

64 / 100 SEO Puanı

Bugün sana çok güzel bir haberim var ve bugün senin için Dream Field Skilleri Nasıl Yazılıyor? Bunu tamamen ele alacağım.

Yazı İçeriği

Inazuma Eleven Ares no Tenbin

Bugünlerde her ne kadar skill yazmasam bile, normalde bir skill yazmam için önce kendi başıma deniyorum, eğer tamamen yapmayı becerebilirsem ve kesinlikle başarılı olursam, mutlaka metin belgesine yazıyorum. Daha sonra skill’in adını, mevkiisi ve elementini yazıyorum ve kaydediyorum. Bu sayede dilediğim şekilde olursa, özel bir arkadaşıma atıyorum, o da beğenirse verisini Dream Field ana dosyasındaki skill’lerin olduğu yerdeki level klasörüne ekliyorum.

Eğer skill’i sevmezsek, birazcık düzenleme yaparak yeniden yazıyorum. Eğer yine istemediği şekildeyse, o arkadaşım benim için yeniden yazıyor ve onun yazdığını onaylayıp, yukarıdaki aşama gibi o dosyaya ekliyorum ama eğer o skill ilk oyun için değilse sonraki sürümde yer alacak şekilde sunuyorum ve bu şekilde skilli silmemiş oluyorum. Bir skill’i bu şekilde yazıyormuşum.

Skillerin level’lerini şu şekilde depoluyorum.

Level X -> Skill Name.txt

Yani;

Level 1 -> Big Hand.txt

Eğer skill’i karaktere tanımlayacak olursam;

Karakter Dosyası;

Level 1: Big Hand

Level 2: Sword Dance

Level 3: Asena’s Flame Circle

Asena Deniz.txt

Skil tanımıysa şu şekilde yapılıyor, bu örneği, Big Hand skill’inden aldım.

Büyük El (Big Hand) ビッグハンド -> Kurtarış, Ateş
Kullanacak oyuncu önce sağ elini öne getirirerek sıkar ve sıkması biter daha sonra geriye doğru çarprazlama götürür. Daha sonra o süreçte ateş efekti çıkar, yine sıkar elini daha sonra ileriye doğru götürürken elini açar ve topu tutar. Topu tutamazsa kaleci dengesini kaybeder ve uçar.

Kullanacak Oyuncu

– Asena Deniz

Big Hand.txt

Son

Şimdilik benden bu kadar.

Yorum yapın