Discord Sunucumuz Öldü

65 / 100

Bugün gerçekten bir sunucumuzun ölümünü anlatmaya çalışacağız ve bu sunucumuzu gerçekten aktifleştirmemiz lazım ve ağlamak istiyoruz! İngha! Şaka bir yana bu sunucuyu toparlayamazsak, oyunlarımızı kimse konuşmayacaktır diyerek girişi bitiriyoruz.

Planlarımız

Sunucuyu kurtartabilmek için, ilk etapta az ama öz kanal bırakacağız. Sadece Türkçe olarak yayım yapacak ve sunucudaki kişi sayısını azaltacağız. Her hafta sonu, öğlen saatlerinde, tüm sunucuyla beraber sevdikleri bir oyunu oynayacağız ve oynadığımız oyunu Hemoloya Games youtube kanalına ekleyerek, hem kitleyi elde tutarız ve yeni kitleler elde ederiz diye düşünüyoruz.

Plan Tutmazsa

Bu sunucuyu çok büyük ümitler ile açmıştık ve diğer sunucudan bir farkı kalmadığı zaman, yine boşa uğraştığımızı fark etmemize neden oldu? Sunucuyu açmak basit olan kısımken, büyütme konusunda asla istediğimiz gibi olmayınca, bizler ister istemez üzülüyoruz. Bu sorunu aşmak için, son kez şansımızı deneyeceğiz ve eğer yine büyütemezsek, bir daha herkese açık ana sunucu açmayacağız.

Sunucuyu kapatınca, sadece bizden sosyal medya üzerinden haber alacaksınız. Sosyal medya sayfalarımız resmen, tek noktamız olacak, o alandan dileyen dilediğini küfür etmediği sürece yazabileceksiniz. O zaman sadece sosyal medya yoluyla işleri büyüteceğiz.

Plan Tutarsa

Eğer bu sunucuyu büyütürsek o zaman her ay sonu sevdikleri bir oyunlarıyla turnuva yaparız ve bu turnuvaya göre, bir kişi kazanır. Bu kazanan kişiye geliştirdiğimiz ücretli olarak satılan bir oyunumuzu beraber bedava sunacağız. İsterse, izletiye alıp, oynama hakkına sahip olur, istemezse gizli köşede o oyunu sömürür, ona karışamayız.

Sunucuda oyun yamaları üzerine saatlerce muhabbet döndüreceğiz ve bu muhabbet sayesinde, sevdiğimiz oyunları daha fazla sevmemizi sağlayacaksınız veya nefret ettirebileceksiniz. Bol bol şamatanın olduğu bir sunucuya evrilecek ama asla küfüre tolerans gösterilmeyecektir.

Son

Şimdilik bizden bu kadar.

Sunucu;

https://discord.com/invite/eNpc54

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir