Çakma Oyun İsimleri İzletisi Fikrim

58 / 100

Bu aralar aklıma, oyun yapma fikirlerimden çok menü yapma fikirleri geliyor. Bende bu fikirler öleceğine, Çakma Oyun İsimleri üzerinde değerlendirmeye karar verdim. Bu yazımın konusunu tam açıklayacak olursam, Çakma Oyun İsimleri İzletisi Fikrim‘dir.

Yazı İçeriği

Eski oyunların açılışlarını çok sevdiğim ve hem de oyunların menülerine daima değer verilmesini düşündüğüm için ve ayrıca bu içeriğin amacı, oyun geliştirecek arkadaşlara hem oyun ismi ve hemde menü açısından fikir vermesi açısından yapacağım. Oyunların menülerini tasarlarken ve ayrıca adlarını verirken, mutlaka dikkat çekici olmasına özen göstereceğim.

Bu izletiyi hazırlarken, üsttekine çok dikkat edeceğim ve ayrıca, izletide yer alacak oyunların menüleri gerçek anlamda çalışacak ama aslında öyle bir oyun olmadığı halde, gerçek bir oyun gibi izleyenlerin ilgisini çekeceğine inanıyorum. O izletideki kullanacağım müzik telifsiz olacak ve bu müzikleri de bir youtube kanalından edinerek sunacağım. İzletiyi 10 dk. sürecek şekilde yapacağım ve dileyen o izletideki o isme gidecekleri zamanı da koyarak sunacağım.

Son

Şimdilik benden bu kadar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir