2145 (Oyun) Nedir?

73 / 100 SEO Puanı

Bugün sana kendim bu hafta sonu 48 saat boyunca yapacağım oyun etkinliğimde yapacağım 2145 oyunu hakkında bilgiler sunacağım. Hazırsan, yazıya geçeyim.

Bu oyunun 2 diğer adı bulunuyor ve birinci diğer adı 2145: World The End ve son diğer adıysa 2145の翼 şeklindedir. Bu oyun sadece Android ve Web üzerinde yayımlanacaktır. Oyunda amaç önüne çıkan tüm düşmanları yok edeceksin ve tabii ki ekranda uçan güçlendirmeleri alacaksın, güçlendirmeler sayesinde bölümleri geçmeni kolaylaşacak ve eğlence kat sayın artacaktır.

Oyunda her aşamanın sonunda bölüm sonu canavarı sizi bekliyor olacak ve bu bölüm sonu canavarlarını geçince sonraki bölüme geçeceksin. Son bölümde asıl düşmanla karşı karşıya geleceksin. Tabii bölüm sonuna yaklaştığında düşmanın canını göreceksin ve bu oyunda Japonca sürümünde canın 3 iken, Dünya sürümünde can 5 olacak ve Türkçe sürümündeyse can 7 olacaktır. Savaş gemimizi özelleştirme seçeneği yok ama ekranın bir ucuna girip, diğer ucundan çıkabileceksin ve bu da oyunu daha eğlenceli kılacaktır.

Oyunun Hikayesi

Yıl… 2145…

Dünya gezegeni, Space X gezegeni tarafıyla savaşın tam eşiğinde. Bu savaştan az kayıpla kazanmak için Dünya gezegeninde yaşayan Myo Zen savaş başlamadan önce, bir savaş gemisi yapar ve bu geminin adı Wing-X‘tir. Geminin eklentiler eklenebilme ve çıkartabilme özelliği var. Bu özelliği sayesinde gemiyi daha güçlü veya daha zayıf hale getirebiliyor. Ana kabuğun ise, ateş edebilme yeteneği yok ve bu sayede savunamaz hale geliyor.

Sana soru, bu savaşı durdurabilecek misin?

Son

Arada bir basit oyun üreteceğim ki, biraz kaliteli oyunlar yaparken daha güçlü olabileyim. Şimdilik benden bu kadar.

Yorum yapın